Obudź kreatywność dzięki LEGO Dots

Obudź kreatywność, zachęć do tworzenia z przyjaciółmi i rodziną, odciągnij od komputera. Niemożliwe? Z Lego dots (szybka wysyłka Twoich zakupów tylko na bee.pl) Ci się to uda.

Dekoracja czy praktyczny gadżet?

Zestawy LEGO Dots mogą posłużyć za świetną rozrywkę, kiedy na przykład zabierzemy się za zestaw ze zdobieniem babeczek. Ponad 620 elementów będzie niezłym wyzwaniem dla uczestników przyjęcia urodzinowego. Jeśli jednak wolimy bardziej praktyczne zestawy, to LEGO nas nie zawodzi oferując tablice, przyborniki albo ozdoby.

Tablica to świetna sprawa dla kogoś, kto lubi wyrażać siebie. Ulubione słowo lub imię będzie świetną dekoracją w pokoju, zwłaszcza jeśli ozdobimy je wzorkami. Tworzenie kształtów, kolorowych zygzaków, a nawet całych obrazków – ta przestrzeń należy do właściciela tablicy i niech nikt nie zawaha się zaburzyć procesu tworzenia!

Świetną sprawą są praktyczne przyborniki na biurko, które można złożyć i ozdobić tak, jak podpowiada nam wyobraźnia. Każdego dnia wzór może być inny. Z godziny na godzinę pomysły mogą się zmieniać. Jeśli trudno się skupić na zadaniach, może właśnie chwilowa rozrywka pomoże zebrać myśli? Kiedy dzień jest kiepski i nic nie wychodzi, może właśnie na przekór należy “namalować” na przyborniku słońce, żeby i w głowie pojawił się promyk nadziei?

LEGO Dots to też coś dla tych, którzy lubią zabierać twórczość ze sobą. Zestawy z zawieszkami świetnie się sprawdzą jako dodatek do plecaka lub torby. Może stworzyć spersonalizowany gadżet i dać komuś w prezencie, żeby zawsze przypominał o przyjaźni lub miłości.

W wymyślaniu pomysłów posłużą dołączone do zestawów książeczki z inspiracjami.

Mało Ci? Dokup dodatki

W każdym zestawie jest ogromna ilość elementów do dekoracji, ale dla najbardziej kreatywnych może być ich mało. LEGO ma tę zaletę, że wszystkie klocki są ze sobą kompatybilne, ale w tym przypadku nie musisz kombinować szukając płaskich elementów do ozdób. Możesz dokupić dedykowane klocki w różnych kształtach i kolorach. Różne nadruki, transparencje, zawieszki, literki – to wszystko znajdziesz w ofercie.

Niezależnie od wieku i płci, każdy może się świetnie bawić ozdabiając i personalizując swoje gadżety. Są świetne na prezent dla kogoś, ale i dla siebie. Nie szczędźmy sobie przyjemności.