LEGO DOTS – uwolnij swoją kreatywność!

Dzieci kochają kreatywną zabawę, w trakcie której mogą wyrazić siebie i swoje zainteresowania. Dzięki temu mogą rozwijać swoją wyobraźnię i tworzyć zupełnie nowe rzeczy, które sprawiają im wiele radości. W tym celu świetnie sprawdza się seria LEGO DOTS, która została stworzona właśnie z myślą o tych dzieciach. To połączenie zabawy i sztuki, a z pomocą tych zabawek każde dziecko może ozdobić biżuterię, zawieszki, pojemniki na długopisy i wiele więcej. Po jakie zestawy warto sięgnąć? 

LEGO DOTS – prawdziwa gratka dla małych artystów!

LEGO DOTS to świetna zabawka dla wszystkich dzieci, które uwielbiają zadania artystyczne i kreatywne. Z tą serią mogą ozdobić siebie i otaczające ich rzeczy, dzięki czemu ich przedmioty będą wyglądały tak, jak tylko sobie zamarzą. Mnogość i różnorodność elementów pozwala im dowolne zdobienia, a dzięki temu, że zabawki łatwo się rozdziela, to bez obaw mogą wymieniać całe dekoracje lub ich poszczególne elementy. To zabawa, która nie ma końca i maluch codziennie będzie mógł cieszyć się nową bransoletką czy zawieszką. Jednymi z najciekawszych zestawów, jakie wchodzą w kolekcję LEGO DOTS, są: 

– Duża tablica ogłoszeń
– Zestaw kreatywnego projektanta
– Letni wielopak
– Megazestaw zawieszek – wiadomości
– Pojemnik na długopisy uroczy banan
– Ramki na zdjęcia w kształcie lodów i bransoletka
– Kreatywny rodzinny zestaw z jednorożcem
– Tęczowa bransoletka z zawieszkami
– Notes z gumką

LEGO DOTS – kreatywny prezent dla każdego malucha!

LEGO DOTS to niezwykle kolorowe zabawki, które pokochają wszystkie dzieci. Każdy zestaw pozwala im na kreatywną zabawę, która rozwinie ich wyobraźnię i pozwoli im wyrazić siebie. To świetny prezent dla każdego malucha, który nie tylko będzie przyjemną zabawką, ale i pozwoli im się wykazać. Dzięki takim dodatkom, jak bransoletki, zawieszki, a nawet notatniki, dziecko może mieć ukochany zestaw zawsze ze sobą i cieszyć się nią niezależnie od tego, gdzie jest. To prawdziwa frajda dla wszystkich kreatywnych i pełnych pomysłów pociech!