LEGO DOTS – klocki dla dzieci, które mogą stać się wszystkim

Jakiś czas temu swój debiut miała nowa linia popularnych klocków – LEGO DOTS. Szybko okazało się, że są to jedne z najbardziej kreatywnych zestawów dla dzieci, dzięki którym mali konstruktorzy mogą puścić wodzę fantazji i zbudować… wszystko. Duńska firma zabawkarska proponuje wiele zestawów, z których ułożyć możemy przeróżne przedmioty czy figurki. Jeżeli szukamy dla naszych pociech zabawek rozwijających ich kreatywność, chyba najwyższa pora wybrać się na zakupy. Oto co warto wiedzieć o klockach LEGO DOTS. 

Wyraź siebie z klockami LEGO DOTS

Klocki Lego dots – tanio kupisz na portalu bee.pl określane przez samego producenta “dziecięcym rękodziełem” istotnie dają okazję do własnoręcznego tworzenia przez dzieci wyjątkowych wzorów, figurek, przedmiotów czy biżuterii. Specjalistyczne badania przeprowadzone przez popularnego producenta zabawek dowiodły, że najmłodsi coraz chętniej rozwijają swoją kreatywność. Linia LEGO DOTS ma więc za zadanie pomóc im w wyrażaniu siebie. 

LEGO DOTS – co to takiego? 

Wspomniana seria to zarówno klocki dla dziewczynek, jak i chłopców. Zabawki artystyczne, bo o takich można mówić w tym przypadku, są połączeniem zabawy oraz rozwoju dziecka. Co można ułożyć z LEGO DOTS? Jak wspomnieliśmy na początku,  możliwości jest naprawdę wiele. Począwszy od różnego rodzaju wzorków, przez bransoletki, aż po przedmioty do dekoracji domu, takie jak ramki, notesy, pojemniki na długopisy i wiele więcej. Aby poznać wszystkie możliwości, jakie dają zestawy LEGO, warto przejrzeć katalog lub odwiedzić sklep internetowy. 

Kreatywny prezent dla dziecka 

Wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny malucha czy Dzień Dziecka? Klocki LEGO DOTS sprawdzą się świetnie. Te znane klocki pozwalają puścić wodze fantazji, tym samym tworzyć własnoręcznie zrobione małe dzieła sztuki. Tworzenie rękodzieła z tych nietypowych klocków to również sposób na wyrażenie uczuć dziecka. Tworzenie rozpocząć możemy od podstawowych i nieskomplikowanych zestawów, aby kolejno przechodzić do bardziej rozbudowanych i kreatywnych pomysłów. W świecie LEGO DOTS ogranicza nas jedynie wyobraźnia.